1 / 12
MAGNETOFON , TESLA B-45 KOLEKCI.PRIMEROK
365 €
18.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2022 16:26

Кичево

PRODAVAM MAGNETOFON PREUBAV , NIKOLA TESLA B-45 KOMLET SO LENTI , EDNAS SNIMENI ,KOMLETNO ISPRAVEN , KABEL ZA STRUJA , PINOVI ZA PRIKLUCOK , , ,POREDOK MODEL , IZRABOTKA OD DRVO , SOCUVAN KAKO NOV , ZA SLUSANJE I SNIMANJE , ZA KOLEKCIONERI / ZA POVEKE INF. NA 071 451 028

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Диктафони

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
071451028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам