1 / 4
ONKYO A-9155
По Договор
05.08.2022 18:53

Кисела Вода / Скопје

KAKO NOVO PREKRASNA SERIA NOV MODEL NA ONKYO SO DALECINSKOSpecifications
Power output: 65 watts per channel into 4Ω (stereo)

Frequency response: 10Hz to 100kHz

Total harmonic distortion: 0.08%

Damping factor: 60

Input sensitivity: 2.5mV (MM), 150mV (line)

Signal to noise ratio: 70dB (MM), 100dB (line)

Output: 150mV (line)

Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω

Dimensions: 435 x 121 x 344mm

Weight: 6.8kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од: Претпријатие

WiAudio
Hristo Tatarcev
Потврден огласувач
077855515
Испрати Е-маил до огласувачот

CYRUS 8VS2

600 €

ONKYO A-9155

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам