1 / 12
Pioneer PD-S802
По Договор
29.04.2022 00:09

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

vrven cd pleer visoka klasa cita sve vidi sliki orginalni so daljinsko vidi gi site moi oglasi
Pioneer PD-S802
Stereo Compact Disc Player (1993-94)
Specifications
Disc format: CD
Digital converter: 2 x PD2028B
CD Mechanism: PEA1179 / PEA1285
Frequency response: 2Hz to 20kHz
Dynamic range: 98dB
Signal to Noise Ratio: 110dB
Total harmonic distortion: 0.0021%
Line output: 2V
Digital outputs: coaxial, optical
Dimensions: 440 x 270 x 131mm
Weight: 5kg
Accessories: remote control
Year: 1993

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

marantz 3 cd playeri i pojacalo marantz pm-55se

0 €

yamaha cdx-900 perfekt

140 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам