1 / 9
Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god
3.200 €
05.08.2022 15:50

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford Fiesta 1.4dizel 50 kw 2007god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avto1
Bul.Makedonija bb
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот

Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012 Tovarno

4500 €

Ford Transit connect 1.8 81kw 2009 god

4000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам