1 / 7
Golf V
По Договор
4.100 €
04.05.2022 18:42

Желино / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Golf V vo odlicna sostojba
Donesen od CH
Mob. 070 755 665

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

vardar tr.
Потврден огласувач
070 770 191
Испрати Е-маил до огласувачот

MAN tga

0 €

Gurë Dekorativ

120 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам