1 / 10
SE IZDAVA NOV 4-SOBEN STAN NA 50TA DIVIZIJA KAJ KLINICHKI
450 €
09.05.2022 12:22

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

95 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Centar, 50ta Divizija-Klinichki

ШИФРА- 435

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува нов модерно наместен четворорсобен стан во Центар на 50та Дивизија кај Клинички центар. Станот се наоѓа во нова зграда, комплетно е наместен со нов мебел и бела техника и поседува сопствено паркинг место во подземна гаража.

- 95м2
- 3 спални
- бања(со сушара за алишта)+ бања (со машина за перење алишта)
- дневна+кујна+трпезарија
- тераса+балкон
- гардеробер
- 5 спрат со лифт
- централно греење + клими инвертер
- сопствено паркинг место во подземна гаража

цена: 450еур. + режиски трошоци

☎ 071 343 224
071 343 221
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO NOVO LISICHE SPROTI EVN

399 €

Moderen dvosoben stan vo Karposh 2,MIDA

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам