1 / 1
Bateriska Bormasina mala Einhell
30 €
09.05.2022 02:10

Скопје Центар / Скопје

doneseno od swiss
vidi sliki
original polnac
so mini kufer ide

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Bormasina bormasini bosch

1500 €

Bateriska Bormasina mala Einhell

30 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам