1 / 7
Se prodava privaten rezidencijalen kompleks na kukji
175.000 €
20.09.2022 20:20

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

261 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

44 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Von grad

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na privaten rezidencijalen kompleks na kukji von grad vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: Po+P+1
▪️ Plac: 144m2
▪️ Dvorno mesto: 44m2
▪️ Balkon: 11m2
▪️ Podrum i Garazha 50m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 261m2
_______________
》Raspored:

▪️ Dnevna soba
▪️ Kujna i trpezarija
▪️ Spalna soba x 4
▪️ Banja x 3
▪️ Ballkon
▪️ Hodnik
_______________
▪️ Garazha
▪️ Podno greenje
_______________
Cena:
➧175.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava stara kukja vo naselba Potok

50000 €

Kukja so golem dvor na ubava lokacija

179999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам