1 / 10
Ram memori Ram memorija za Pc Laptop
200 МКД
11.05.2022 01:53

Скопје Центар / Скопје

doneseni od svajcarija
razlicni modeli
od 1 gb do 4 gb
cena na parce 1 gb -150 den
cena na parce 2 gb -250den
cena na parce 4 gb samo 2 komada imam-600 den parce
prakjam po kargo
za pogolema kolicina sledi popust

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам