1 / 2
Elektromotor elektro motor so reduktor
80 €
06.06.2022 18:12

Струга / Струга

Prodavam elektromotor so reduktor lmam dve isti. moze i zamena so elektromotor 3,4,5,kw

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Racna pumpa za voda ulje nafta i drugo

1700 €

Pumpa za voda

2000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам