1 / 10
Ford S-Max 2.0TDCI 103 kw 2008god
5.500 €
05.08.2022 15:51

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

S-Max

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford S-Max 2.0TDCI 103 kw 2008god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avto1
Bul.Makedonija bb
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Meriva 1.7cdti

5950 €

Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god

3200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам