1 / 2
Parcela od 720m2 vo s. Velestovo
35 €
16.05.2022 10:23

Охрид / Охрид

Квадратура:

720 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava parcela od 720m2 vo Selo Velestovo.

Ima prooden pat do samata parcela.

Cena: 35 evra m2

Za povekјe informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 301

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela-niva od 3641m2 vo Tetovo

28 €

Parcela od 1800m2 vo Ohrid

115 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам