1 / 9
Fiat Qubo 1.3dizel 55kw 2009 god
4.900 €
18.08.2022 17:32

Делчево / Делчево

Марка:

Fiat

Модел:

Qubo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat Qubo 1.3dizel 55kw 2009god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avto1
Bul.Makedonija bb
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот

Fiat Qubo 1.3dizel 55kw 2009 god

4900 €

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god.

3900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам