1 / 4
Racna pumpa za voda ulje nafta i drugo
1.400 МКД
20.05.2022 12:38

Струга / Струга

Pumpata e vo odlicna sostojba. Moze i zamena.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Spirala za cepenje drva

800 МКД

Racna pumpa za voda nafta mazut i drugo

2200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам