1 / 2
Samsung S22 ULTRA 8/128GB НОВ
1.010 €
01.06.2022 17:25

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

S22 ULTRA

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Се продава Samsung S22 Ultra 8/128GB нов купен во Германија

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

SmartFix Mobile
ул. Ванчо Прќе 24
Потврден огласувач
078236543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам