1 / 4
TELEFUNKEN TA350
250 €
08.09.2022 15:28

Кисела Вода / Скопје

EDNO OD NAJUBAVITE PARCINJA NA TELEFUNKEN BRUSEN ALUMINIUM OGROMNO POJACALO SO PREKRASNI PERFORMANSI 2x100W
TELEFUNKEN TRANZISTORI GOLD EDITION

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од: Претпријатие

WiAudio
Hristo Tatarcev
Потврден огласувач
077855515
Испрати Е-маил до огласувачот

CAMBRIDGE AUDIO

300 €

CYRUS 8VS2

600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам