1 / 12
MAZDA 2 1.3 I FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT
2.650 €
Цената не е фиксна
26.09.2022 21:50

Велес / Велес

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK
1.3 BENZIN NAJDOBRIOT JAPONSKI MOTOR
MNOGU MALA POTROSUVACKA 5L NA 100KM

FULL OPREMA

KLIMA
ABS
EL NA PROZORI
SERVO VOLAN
CENTRALNO
2 FABRICKI KLUCA
RADIO CD
BORTKOPLUTER
8 X AIRBAG
EURO KUKA FABRICKA
KOMANDI NA VOLAN
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
079 237 063
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 1007 1.4 HDI FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ

2950 €

MAZDA 3 2.2 SKYACTIV-D SPORT LINE AUTOMATIK 2015 G NOV UVOZ

11900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам