1 / 5
Se prodava kujkja so 3 zasebni vleza na glavna ulica ,Leshok
330.000 €
28.05.2022 17:52

Тетово / Тетово

Број на соби:

15

Квадратура:

1890 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1680 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Leshok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja, so tri zasebni vleza, na glavna ulica vo selo Leshok, Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: Priz + 1 + Pk
▪️ Plac: 1890m2
▪️ Dvorno mesto: 1680m2
▪️ Vkupno stanben prostor
na edna kukja : 500m2
▪️ Na kat: 209m2
_______________
▪️ Shirina: 45m
▪️ Dolzhina: 42m
_______________
▪️ Parno na grva
_______________
Cena:
➧330.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja so lokal vo Pr, Bavca

149999 €

odlicna kuca so lokal vo Ajducko Maalo

135000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам