1 / 9
Velosipedska pumpa za noze
1.199 МКД
01.06.2022 22:26

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Profesionalna Velosipedska pumpa za noze - gumena sarka
3 Adapter vkl
Ekran za pritisok - maksimalen dozvolen pritisok: 3.8 bari (55psi), manometar do 10 bari (145 psi)
Dolzina na crevoto: pribl. 17,7 inci
Profesionalna mini pumpa za stapala za velosipedska pumpa Displej 3 adapter so manometar na pumpa za dzebni trkala
made in Germany
Cena 19€||1199den
Nova.
Isporaka po Karg Niz Cella Makedonija
•We Provide Kargo Service for Kosovo &
Albania +3€ 🚛🚚

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Winter Sports Shop Gostivar
https://www.google.com/maps/place/Winter+Sports+Shop+Gostivar/@41.7940871,20.9000103,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135159b5cdaaccb5:0xd5b744254564c3bf!8m2!3d41.7940871!4d20.902199
Потврден огласувач
070613618
Испрати Е-маил до огласувачот

Kacigi za Velosiped

20 МКД

Velosipedska Oprema BICIKLISTICKI

14 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам