1 / 4
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО - КАЈ БРОЗ КАФЕТЕРИЈА
270 €
25.06.2022 13:26

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Црвена вода

ШИФРА: 1311R
ЦЕНА: 270€+ тековни трошоци
КОНТАКТ: 075 988 602

Се издава двособен стан во Дебар Маало, кај БРОЗ кафичот. Станот располага со 1 спална соба, се наоѓа на 2 кат со лифт, паркингот е на ПОЦ картичка. Вселив е од 1ви јули 2022 година.

e-mail: blackstone.realestateagency@gmail.com
web: www.blackstone.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

BlackSTONE недвижности
бул. Борис Трајковски 1
Потврден огласувач
+38975988602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам