1 / 3
Alcatel TCL 10L
110 €
Цената не е фиксна
11.07.2022 14:41

Бутел / Скопје

Марка:

Alcatel

Модел:

TCL 10L

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Nov Nekoristen
Kompletna kutija Polnac ,USB ,Zastitna maska i Protektor

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

JaMiDIgital
Скопје
Потврден огласувач
078 275 715
Испрати Е-маил до огласувачот

LG K52 nov

6000 €

Alcatel TCL 20SE

6800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам