1 / 12
Familijarna kuca so prekrasen dvor na super lokacija
249.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.09.2022 10:22

Карпош / Скопје

Број на соби:

10

Квадратура:

474 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

283 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + 4 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

kozle-nerezi

Odlična ponuda vo agencija "CHANAK"
familijarna kuca so prekrasen dvor na super lokacija,na glaven pat,ulica "KOZLE",vo Skopje
PLAC: 638m2
DVOR: 283m2
Stanben prostor:474m2
Kucata se sostoi od 3 kata,plus deloven prostor,garaza i ogromen dvor.
cena:249.999EUR
info: 078 271 777

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

mnogu atraktivna kuca za 2 braca so dva posebni vleza

320000 €

ubava familijarna Kuca na glaven pat vo Kozle

249000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам