1 / 7
КУЌА ЦЕНТРАЛНО ГРАДСКО ПОДРАЧЈЕ
32.000 €
Цената не е фиксна
07.06.2022 11:24

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

46 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Куќата е во централно подрачје со пристап од главен пат.На приземје има распоред од кујна,дневна,спална и купатило а на катот две тавански соби и предсобје.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

КУЌА ВО ЈЕНИМАЛЕ ул Даме Груев

32000 €

КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - Кравари на главен пат

35000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам