1 / 9
ИМПЕРИЈА – Стан 56м²
46.900 €
01.03.2023 21:51

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

56 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ohrid

Шифра C 100/3
Се продава стан со површина 56м² ,со распоред – дневна,трпезарија со кујна две спални соби,купатило,ходник ,тераса – двор со површина 12м² и гаража со површина 18м²
Кат – приземје
Станот се наоѓа во близина на касарната.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Продажба на стан

850 €

ИМПЕРИЈА – Стан 91м²

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам