1 / 3
ozvucuvanje za delovni objekti
1 €
27.06.2022 08:24

Охрид / Охрид

prodavam ozvucuvanje za delovni objekti restorani, terasi , kafani i sl
ozvucuvanjeto se sostoi od studio, mikseta 5 kanali sony , mikrofoni, stalki zvucnici, dvd za cd, i sl
moze da se povrzi i kompjuter
cena po dogovor
mozno e i iznajmuvanje na den dva za odredeni nastani.
tel o78-998-235

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава / Можна е замена од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

razna Foto oprema moze i zamena z

1 €

prodavam aspirator za kujna

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам