1 / 8
Stan od 53m2 vo Perea, Grcija
75.000 €
13.06.2022 09:31

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

73 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodava apartman vo Perea, Grcija.

Apartmanot e so vkupna površina od 53m2 i 20m2 terasa (dvor).

Se naoǵa na prizemje i e sostaven od dnevna soba so kujna, trpezarija, spalna soba, banja i golema terasa.

Istiot se naoǵa vo neposredna blizina na moreto.

Pred 5 godini e celosno renoviran.

Cena: 75.000 evra.

Za poveḱe informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra:308

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan od 64m2 vo Ohrid - naselba Daljan na 200m do ezeroto

63000 €

Stan od 90m2 vo Tetovo

90000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам