1 / 8
Fruit Bubblegum 100ml Tecnost za Vape i Elektronski Cigari
400 МКД
21.01.2023 17:43

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

100ml

- Limon
-Grozje
- Jabolko
-Lubenica

VG70% PG30%
site imaat dodadena nota na bubllegum (Low Mint)

cena 400 den 100ml


Линк кон сите течности http://reklama5.mk/PremiumDetails?id=411043

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

eJuiceMK
nas.Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Tecnost za Elektronska Cigara Elektronski Cigari Vape

300 МКД

10ml Beznikotinski Tecnosti za elektronski cigari Vape

100 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам