1 / 1
Nintendo Wii Balance Board
1.500 МКД
26.01.2023 14:20

Кисела Вода / Скопје

Se prodava odlicno zacuvana Wii Balance Board. Moze da se koristi i na Wii U.
Kako nova!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Nintendo

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Super Nintendo - SNES

5200 МКД

Nintendo DS Lite

4000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам