1 / 1
Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM
По Договор
13.06.2022 09:01

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 12 pro

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

ЦЕНОВНИК АВГУСТ 2022!!!

IPHONE
iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 76990 ден
iPhone 13 Pro Max 128GB EU = 70990 ден
iPhone 13 Pro 128GB EU = 64990 ден
iPhone 13 128GB EU = 50990 ден
iWatch series 7 45mm = 27490 ден
iWatch series 7 41mm = 24490 ден
iPаd Pro 11" wifi 128gb = 52990 ден
iPad 9 10.2" wifi 64gb = 22990 ден
AirPods Pro 2022 = 13990 ден
AirPods 3 = 12490 ден

SAMSUNG
Galaxy S22 Ultra 5G 12/256 EU = 64990 ден
Galaxy S22 Ultra 5G 8/128 EU = 60990 ден
Galaxy S22+ 5G 8/128 EU = 53990 ден
Galaxy S22 5G 8/128 EU = 47990 ден
Galaxy S21 FE 5G = 29990 ден
Galaxy A53 5G 6/128 EU = 19990 ден
Galaxy A33 5G 6/128 EU = 16990 ден
Galaxy A13 4/64 EU = 8990 ден
Galaxy Tab A8 4/64 EU = 12990 ден
Galaxy watch 4 = 11990 ден

GOOGLE
Pixel 6 Pro 12/128 EU = 59990 ден
Pixel 6 8/128 EU = 40990 ден

XIAOMI
Poco M4 Pro 4/64 EU = 11990 ден
Mi watch = 5990 ден

ONEPLUS
10 pro 5G 12/256 EU = 51990 ден.
9 Pro 5G 12/256 EU = 48990 ден.

Сите телефони се неотпаковани за Европски пазар EU со 2 години гаранција.
МОЖНОСТ НА РАТИ - www.kupinarati.mk
НЕМА ПОЕФТИНО!!!
Праќаме со КАРГО низ цела Македонија. БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!!!
МОБИКОМ - 075379133 075500999
ул. Солунска 240, Широк Сокак (камен мост), Битола
www.mobicom.mk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung S22 ultra 12/256 kako nov - mobicom

58000 МКД

Samsung A22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

10990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам