1 / 3
Parcela od 750m2 vo Skopje - Bardovci
90.000 €
14.07.2022 11:41

Карпош / Скопје

Квадратура:

750 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela od 750m2 vo Bardovci.

Parcelata e gradežna i istata ima pristap do voda i struja.

Cena: 90 000 evra.

Za poveḱe informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 324

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Gradezna parcela od 570m2 vo Skopje

130 €

Gradezna parcela vo Falishe

55 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам