1 / 4
Germanski brend kozni patiki org.NIKE br.38 popust
900 МКД
Цената е фиксна
25.07.2022 17:19

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Бела

Kako NOVI germanski brend patiki kozni org NIKE br.38 moze i 37 zosto se visok model
Mnogu udobni lesni kvalitetni
Skap model
Cena 1800
Namaleni 1400
Denes 900


Za kupuvanje poveke artikli pogolem popust
Pogore na stranata mozete da gi pogledate i drugite ogkasi od robata sto ja nudime

 MARKONI

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Moderni zenski brend patiki br.39 TOMMY HILFIGER

1400 МКД

Germanski brend patiki br.37 NIKE AIR MAX %%%%

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам