1 / 1
НИВА 150000 м2
5 €
21.06.2022 11:02

Битола / Битола

Квадратура:

150000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Нивата се наоѓа на излезот од г.Оризари кон Прилеп после пругата и истата можи да се продава во целост или помала површина бидејќи се повеќе катастарски парцели.Нивата располага со технолошка вода од Х.М.С Стрежево.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ ВО ЛАЖЕЦ

60 €

ПАРЦЕЛА ОД 776м2 НА ПАТОТ ЗА ДИХОВО

12 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам