1 / 12
Stan od 124m2 vo Tetovo
350 €
23.06.2022 11:55

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

124 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se izdava stan od 124m2 vo Tetovo.

Stanot go ima sledniot raspored:

Dnevna soba so trpezarija
Kujna
Spalna soba
Dve detski sobi
Toalet
Ostava
Terasa

Stanot se naoǵa na mirna lokacija vo maalo so kuḱi i istiot e kako kat od kuḱa.

Se izdava na podolg period i istiot e opremen so kujna.

Cena: 350 evra.

Za poveḱe informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345995

Šifra: 273

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan od 124m2 vo Tetovo

350 €

Stan od 53m2 vo Perea, Grcija

75000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам