1 / 3
Bor masina i strafilica na baterii.
500 МКД
22.09.2022 08:37

Скопје Центар / Скопје

Bor masina i strafilica na baterii.Poluispravna.Masinata e sosema ispravna, akoulatorite se slabi i nema polnac.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

Knigi za elektronski sklopovi.

100 МКД

BlackBerry 9900 RDV71UW

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам