1 / 2
Samsung S21 ultra kako nov - mobicom
40.000 МКД
28.09.2022 07:40

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

S21 ultra

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Samsung S21 ultra 12/128gb ako nov. Komplet kutija so site accesories. Pod garanvija
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Huawei Honor 50 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

21990 МКД

Samsung S21 kako nov - mobicom

26000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам