1 / 7
SE PRODAVA MESTO SO MARKICA ZA GRADBA NAD MUZICHKO UCHILISHT
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2023 12:35

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1950

Година на реновирање:

9999

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Muzichko

VKUPNA POVRSHINA - 120m2
MARKICA ZA GRADBA STANBEN OBJEKT - 80m2 / PRIZEMJE 2 SPRATA
DVOR - 40m2

*********ПРОДАВАТЕ, КУПУВАТЕ, ИЛИ ИЗДАВАТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ?
Агенцијата "Centar Mark" соработува со широк круг на клиенти со голема побарувачка и објави на куќи, станови, објекти и дуќани на дневна база, и побарувачката значително се зголемува од ден на ден.
Работиме брзо, ефикасно и сме во постојан контакт со клиентите за било која понуда на дневна база.
Нудиме бесплатно промовирање на пријавените имоти, и користиме современи стратегии за забрзување на продажбата, како и калибрирање според барањата на купувачите и продавачите.
Работиме САМО со реални понуди, и нудиме САМО реални понуди.
Бесплатни совети,
Бесплатна проценка,
Бесплатно огласување,
Бесплатно промовирање,
Бесплатно снимање сликање
Бесплатно снимање со дрон
"Centar Mark" - ваш пријател број 1 за вашиот дом.
Нашите клиенти остануваат наши пријатели за секогаш.
070360520
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Локација:
"Centar Mark" - Agencija za nedvižnosti - Bitola
070 360 520
https://maps.app.goo.gl/FDF6vjjh5NHiXHir5

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
070360520
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA KUKJA ILI SE MENUVA ZA STAN BRUSNICHKA NASELBA

0 €

SE PRODAVA KUKJA NA 2 MINUTI PESHKI DO CENTAR BITOLA

110000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам