1 / 1
К2226, ПОД ПАЗАРОТ, КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ ИЛИ ГРАДБА
24.000 €
05.08.2022 18:40

Битола / Битола

Број на соби:

4,5

Квадратура:

64 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

160 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ПОД ПАЗАРОТ

К2226, ПОД ПАЗАРОТ, СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ ИЛИ ЗА ГРАДБА (СО МАРКИЦА), ПОСТОЕЧКА СОСТОЈБА ОД 32 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА НА ПРИЗЕМЈЕ И КАТ, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 160 М2.
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

К2220, ЦЕНТАР, КУЌА СО АБ ПЛОЧА, ДУЌАН 2 КАТА

149000 €

НАД ДРВЕН ПАЗАР, ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА, СТАРА КУЌА

39000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам