1 / 1
SE PRODAVA KUKJA PO POVOLNA CENA
57.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2022 10:25

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

143 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ushici - Bitola

Se prodava kukja

*********ПРОДАВАТЕ, КУПУВАТЕ, ИЛИ ИЗДАВАТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ?
Агенцијата "Centar Mark" соработува со широк круг на клиенти со голема побарувачка и објави на куќи, станови, објекти и дуќани на дневна база, и побарувачката значително се зголемува од ден на ден.
Работиме брзо, ефикасно и сме во постојан контакт со клиентите за било која понуда на дневна база.
Нудиме бесплатно промовирање на пријавените имоти, и користиме современи стратегии за забрзување на продажбата, како и калибрирање според барањата на купувачите и продавачите.
Работиме САМО со реални понуди, и нудиме САМО реални понуди.
Бесплатни совети,
Бесплатна проценка,
Бесплатно огласување,
Бесплатно промовирање,
Бесплатно снимање сликање
Бесплатно снимање со дрон
"Centar Mark" - ваш пријател број 1 за вашиот дом.
Нашите клиенти остануваат наши пријатели за секогаш.
070360520
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Локација:
"Centar Mark" - Agencija za nedvižnosti - Bitola
070 360 520
https://maps.app.goo.gl/FDF6vjjh5NHiXHir5

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
070360520
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA MESTO SO MARKICA ZA GRADBA NAD MUZICHKO UCHILISHT

0 €

СЕ ПРОДАВА КУЌА БЛИСКУ ДО КОРЗО - КАМЕН МОСТ

35 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам