1 / 12
OPEL MERIVA 1.3 CDTI COSMO FACELIFT FULL OPREMA UVOZ CH
2.950 €
Цената не е фиксна
16.08.2022 22:39

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E UVEZENA OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
KOPLETNO E SERVISIRANA
1.3 CDTI NAJDOBRIOT MOTOR SO LANCE
MNOGU MALA POTROSUVACKA 4L NA 100KM
4 NOVI GUMI

FULL OPREMA

KLIMATRONIK
TEMPOMAT
BORTKOPLUTER
RADIO CD AUX
10 X AIRBAG
ABS.ESP
EL NA PROZORI RETROVIZORI
CENTRALNO SO DALINSKO
GREACI NA SEDISTA
SERVO VOLAN
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
079 237 063
Испрати Е-маил до огласувачот

SEAT IBIZA 1.2 I FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ

2950 €

HONDA JAZZ 1.4 I-DSI MADE IN JAPAN FULL OPREMA NOV UVOZ D

3150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам