1 / 8
Gradezna parcela od 850m2 vo Skopje
130 €
11.07.2022 17:53

Ѓорче Петров / Скопје

Квадратура:

850 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela od 850m2 vo Skopje – Gorge Petrov.
Parcelata ima dozvola za gradenje po markica A1 ( pr-1-2-pk ).
Cena: 130 evra/m2.
Za poveke iformacii, obratete se na:
Filip 077641410
Stefani 071345955
Šifra: 341

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela od 3273m2 vo Neproshteno

22 €

Se prodava parcela vo s. Fališe

33 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам