1 / 8
Se prodava stan od 50m2 vo Skopje – Aerodrom
65.000 €
31.08.2022 08:30

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

📢👉💥 Odlična ponuda samo vo Miloševski

Se prodava stan od 50m2 vo Skopje na odlicna lokacija vo blizina na nova zeleznicka.

🏢 Stanot e trosoben odnosno raspolaga so dnevna soba trepzarija i kujna, spalna soba, detska soba, toalet i balkon.

Istiot e na treti kat vo zgrada bez lift so centralno greenje i so južna orientacija.

Vo sklop na stanot odi i podrum od 8m2.

💶Cena: 65 000 evra.

Za povekje informacii, obratete se na:

📲Filip 077641410

📲Stefani 071345955

🔐Šifra: 348

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan od 53m2 vo Perea, Grcija

75000 €

Se prodava stan od 50m2 vo Skopje – Aerodrom

65000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам