1 / 6
Stan od 63m2 vo Skopje – Aerodrom
82.000 €
26.11.2022 10:31

Аеродром / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

63 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

📢👉💥 Odlična ponuda samo vo Miloševski

Se prodava stan kompletno renoviran od 63m2 vo Skopje - Aerodrom odma do železnička stanica.

Stanot e dvosoben odnosno raspolaga so dnevna soba trepzarija i kujna, spalna soba, toalet i balkon.

Istiot e na petti kat vo zgrada so lift so centralno greenje i so severozapadna orientacija.

Vo sklop na stanot odi i podrum od 4m2.

Cena: 82 000 evra.

Za povekјe informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 349

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan od 124m2 vo Tetovo

350 €

Stan od 200m2 vo Skopje vo blizina na studentskiot Goce

1200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам