1 / 9
Stan od 80m2 vo Gostivar Maleardi
450 €
18.07.2022 15:29

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

3,5

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Населба Малеарди Гостивар

🗣Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди, Гостивар.

❗️❗️ПОВОЛНА ЦЕНА❗️❗️

ℹ️Карактеристики :
– Станот се наоѓа на поткровје
– Ориентација Југо-запад
– Поседува голема дневна со кујна, две спални соби, бања, остава и два балкони
– Поседува уредна документација (имотен лист)


💶 Цена : 450 евра/м2

📞За повеќе информации контакт телефон:
078/377-777; 078/222-666; 078/440-525

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Кат-стар Про Недвижности
ул Душко Поповиќ бр.2а - Гостивар
Потврден огласувач
078377777
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodavaat placevi vo Mavrovo (500-600m2) Маврово плацеви

85 €

Se prodava parcela vo Beloviste, Gostivar

40 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам