1 / 5
ИМПЕРИЈА – Овоштарник на продазба
30.000 €
25.04.2023 19:26

Охрид / Охрид

Квадратура:

2103 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Шифра E 73/14
Се продава овоштарник засаден со цреши и тоа 33 стебла -11 годишни и 45 стебла - 6 годишни
На плацот има објект со површина 29м²
Се наоѓа во место Трново.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Плац 610м²

100 €

ИМПЕРИЈА – Плац на продажба

23 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам