1 / 7
Atraktivna vikendica vo Setole so golem i ubavo ureden dvor
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.03.2023 14:37

Тетово / Тетово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

1788 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1702 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2008

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Setole

🧐👉samo vo AGENCIJA CHANAK👈
📣atraktivna vikendica 🏡 so mnogu golem i ubavo ureden dvor

⛳️ LOKACIJA: s.SETOLE

📏POVRŠINA na parcela:1788м2
📏STANBENA POVRŠINA: 86м2

►RASPORED:
• Dnevna soba so kujna i trpezarija (otvoren plan)
• Spalna soba
• Banja

►Čist imoten list 📝
►MOŽNA E ZAMENA ZA STAN VO TETOVO

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate
vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
CHANAK - Agencija za nedvižnosti
📲 078/ 44 99 89 Viber,Whats app 071/548-777
📧 info agencija.chanak@gmail.com
🗺 ul.Derviš Cara br.63 Tetovo (sproti opštinata vo Tetovo)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 071/280-333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам