1 / 3
60ml Premium Tecnost za elektronski cigari i Vape
400 МКД
21.01.2023 17:44

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Премиум Течности за електронски цигари и за вејп
Зафатнина 60мл
Никотин 3мг

Вкусови:


- Енерџи Булл
- Манго Лимета
- Шампањ со јаболка
- Лимон со портокал
- Боровинка
- Јагода

Цена 400 ден 60мл

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

eJuiceMK
nas.Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

60ml Tecnost za cigari - Tecnosti za Cigara Vape / eliquid

400 МКД

Fruit Bubblegum 100ml Tecnost za Vape i Elektronski Cigari

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам