1 / 2
ПЛАЦ ВО ВИЗБЕГОВО
45 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.03.2023 09:17

Шуто Оризари / Скопје

Квадратура:

3271 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац во Визбегово со површина од 3271m2, викано место Железница.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Кат-стар про Недвижности
ул. Душко Поповиќ бр.2а (Гостивар) [][][] ул. Њуделхиска бр.4-4 (Скопје)
Потврден огласувач
078377777 071339504
Испрати Е-маил до огласувачот

ПЛАЦЕВИ ВО ГЛУВО БРАЗДА

0 €

ПЛАЦ ВО МАВРОВО

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам