1 / 1
Hidrofor pumpa za voda
2.800 МКД
29.07.2022 17:49

Струга / Струга

Za delovi po sto e skrsen vo eden del. Istiot del mojt da se smenit a motorot e ispraven. Mozna e i i nekoja zamena. Moze i posebno delovi

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Elektro motor elektromotor sever 1,5kw

140 МКД

Nozici za sisanje ovci

250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам