1 / 7
ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar
1 €
21.11.2022 10:36

Охрид / Охрид

Број на соби:

4,5

Квадратура:

118 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul.Dimitar Vlahov

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (nasproti poranesen zoil)so vk kvadratura od 118m2 na 3 i 4 kat
Raspored:Dnevna so kujna i trpezarija,wc i terasa
Kat :spalna so garderober,detska soba i uste edna spalna soba

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Trosoben stan vo Hristo Uzunov

750 €

ЧОЈС-Stanovi vo blizina na novata avtobuska

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам