1 / 2
КУЌА ВО ЦЕНТАР СО ДВОР од 285 m2
170.000 €
Цената не е фиксна
05.08.2022 10:20

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

285 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Куќата се наоѓа во строг центар со подрум преку цела куќа плус приземје и кат.Дворот е 285 м2 додека самата куќа има стамбена површина од 120 м2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

КУЌА КАЈ ЧИФТЕ-ФУРНИ

140000 €

ДВЕ КУЌИ СО ПЛАЦ ОД 726М2-г.Оризари

33000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам